درباره

معرفی توس فورجینگ

در راستاي توسعه هر چه بيشتر ، شركت توس فورجينگ اقدام به خريد خطوط توليد فورج 2500 تن و 4000 تني از كشور اکراين نموده است كه در حال حاضر خط تولید فورج 4000 تن به پشتوانه تلاش و پشتکار و توان فنی مهندسان شرکت با موفقیت نصب و راه اندازی گردیده است.

شرکت توس فورجینگ هم اکنون به عنوان سنگین ترین خط تولید قطعات آهنگری در شرق کشور مشغول به فعالیت می‌باشد.در حال حاضر اين شركت با دارا بودن 6 خط تولید سنگین با ظرفیت های 1000 الی 4000 تن و بیش از 10 خط تولید نیمه سنگین با ظرفيت هاي 250 الي 500 تن و دارا بودن بیش از120 نفر پرسنل در سه شيفت كاري با مصرف متوسط ماهيانه 600 تن انواع مقاطع فولاد آلياژي به تامین انواع قطعات مورد نیاز صنايع خودرو سبک و سنگين ، صنایع دفاعی و نظامی، صنايع تریلر و کشنده، صنایع قطعات کشاورزی، صنایع تراکتورسازی و ادوات کشاورزی، صنايع ريلي و انواع اتصالات مورد مصرف در صنايع برق كشور می‌پردازد.

توس فورجينگ با بهره گيري كامل از دانش فني و مهندسي, تجربه سي ساله و تكنولوژي روز دنيا كه توليد قطعات آهنگري به دست آورده است;قطعات پيچيده, حساس و ايمني انواع خودروهاي سواري و خودروهاي سنگين در كلاس هاي مختلف را با بالاترين كيفيت و همگام با استانداردهاي روز خودروسازان برتر دنيا توليد مي نمايد.

 

چشم انداز

شركت توس فورجينگ با تكيه بررهبري مقتدر, دانش فني و مهندسي مديران و كارشناسان پرتلاش, همت پرسنل زحمتكش و به پشتوانه تجارب ارزنده اي كه درطول بيش از سي سال توليد قطعات آهنگري صنايع مختلف بدست آورده است, با بهره گيري از تكنولوژي روز دنيا, درنظر دارد طي 4 سال آينده بعنوان يكي از سه شركت بزرگ توليد محصولات آهنگري در ايران قرار گيرد.

 همچنين طي 7 سال آينده به بزرگترين شركت تامين كننده قطعات فورج مورد نياز صنايع خودرو, نفت و گاز و پتروشيمي, صنايع ريلي و صنعت ساختمان و تاسيسات در سطح كشور بدل گرديده و بعنوان نماينده اي شايسته در عرصه هاي بين المللي علي الخصوص بازار خاورميانه و اروپا معرفي گردد . افزايش دانش فني و تجربه ي پرسنل از طريق ايجاد سيستم مديريت دانش اثربخشي و پويا را در راستاي استقرار سيستم مديريت منابع انساني كارا و اثر بخشي در برنامه كاري خود قرار داده است. لذا, همكاري با مديران شايسته و پرسنل توانمند را دركنار استفاده از محركهاي انگيزشي جهت بوجود آوردن پيوندهاي مستحكم ميان پرسنل و سازمان راشاهراه اصلي بقاي پايدار و پيشرفت روز افزون شركت مي داند.

for-1630x860

This is the heading