درباره ما

شرکت توس فورجینگ با نام اختصاری TF در سال 1378 در راستای تحقق تعهدات ملی و میهني مدیران و سرمایه گذاران شرکت و نیز توسعه كمي و كيفي شركت هاي تابعه كه از سال 1362 درصنعت كشورمان پايه گذاري شده بود ، فعالیت خود را آغاز نمود .

معرفی توس فورجینگ

در راستاي توسعه هر چه بيشتر ، شركت توس فورجينگ اقدام به خريد خطوط توليد فورج 2500 تن و 4000 تني از كشور اکراين نموده است كه در حال حاضر خط تولید فورج 4000 تن به پشتوانه تلاش و پشتکار و توان فنی مهندسان شرکت با موفقیت نصب و راه اندازی گردیده و هم اکنون به عنوان سنگین ترین خط تولید قطعات آهنگری در شرق کشور مشغول به فعالیت می‌باشد..توس فورجينگ با بهره گيري كامل از دانش فني و مهندسي, تجربه سي ساله و تكنولوژي روز دنيا كه توليد قطعات آهنگري به دست آورده است;قطعات پيچيده, حساس و ايمني انواع خودروهاي سواري و خودروهاي سنگين در كلاس هاي مختلف را با بالاترين كيفيت و همگام با استانداردهاي روز خودروسازان برتر دنيا توليد مي نمايد.

در حال حاضر اين شركت با دارا بودن 6 خط تولید سنگین با ظرفیت های 1000 الی 4000 تن و بیش از 10 خط تولید نیمه سنگین با ظرفيت هاي 250 الي 500 تن و دارا بودن بیش از120 نفر پرسنل در سه شيفت كاري با مصرف متوسط ماهيانه 600 تن انواع مقاطع فولاد آلياژي به تامین انواع قطعات مورد نیاز صنايع خودرو سبک و سنگين ، صنایع دفاعی و نظامی، صنايع تریلر و کشنده، صنایع قطعات کشاورزی، صنایع تراکتورسازی و ادوات کشاورزی، صنايع ريلي و انواع اتصالات مورد مصرف در صنايع برق كشور می‌پردازد.

چشم انداز

شركت توس فورجينگ با تكيه بررهبري مقتدر, دانش فني و مهندسي مديران و كارشناسان پرتلاش, همت پرسنل زحمتكش و به پشتوانه تجارب ارزنده اي كه درطول بيش از سي سال توليد قطعات آهنگري صنايع مختلف بدست آورده است, با بهره گيري از تكنولوژي روز دنيا, درنظر دارد طي 4 سال آينده بعنوان يكي از سه شركت بزرگ توليد محصولات آهنگري در ايران قرار گيرد و همچنين طي 7 سال آينده به بزرگترين شركت تامين كننده قطعات فورج مورد نياز صنايع خودرو, نفت و گاز و پتروشيمي, صنايع ريلي و صنعت ساختمان و تاسيسات در سطح كشور بدل گرديده و بعنوان نماينده اي شايسته در عرصه هاي بين المللي علي الخصوص بازار خاورميانه و اروپا معرفي گردد . افزايش دانش فني و تجربه ي پرسنل از طريق ايجاد سيستم مديريت دانش اثربخشي و پويا را در راستاي استقرار سيستم مديريت منابع انساني كارا و اثر بخشي در برنامه كاري خود قرار داده است. لذا, همكاري با مديران شايسته و پرسنل توانمند را دركنار استفاده از محركهاي انگيزشي جهت بوجود آوردن پيوندهاي مستحكم ميان پرسنل و سازمان راشاهراه اصلي بقاي پايدار و پيشرفت روز افزون شركت مي داند.


خط و مشی ایمنی و بهداشت

ايجاد محيطي ايمن و عاري از عوامل آسيب رسان به منظور تامين سلامت افراد(اعم از كاركنان, پيمانكاران و مشاوران, بازديدكنندگان, مشتريان و همسايگان ) وهمچنين حفظ سرمايه هاي ملي از اولويتهاي شركت توس فورجينگ مي باشد. براين اساس كليه مديران, سرپرستان وكاركنان شركت در رابطه با استقرار, توسعه و بهبود مستمر ايمني وبهداشت مسؤل بوده تا با همبستگي, همدلي وهمفكري دراين امر مهم از هيچ تلاشي دريغ نورزند.

 

افتخارات توس فورجینگ